середу, 31 жовтня 2018 р.

31.10. ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

      Сьогоднішній день пройшов дуже спокійно, оскільки я займаласи виключно метдичною роботою. 
Сьогодні, я склала свій індивідуальний план, ознайомилася з особливостями та положеннями про освіту КДПУ; ознаймилася з навчальними планами Лариси Олександрівни.        
  Також, сьогодні я весь день готувалася до першої своєї відкритої пари. Підбирала  дидактичний матеріал з даної теми та оформляла документацію.

вівторок, 30 жовтня 2018 р.

30.10. ДРУГИЙ ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ


Сьогодні, мені вдалося відвідати пару з вищої математики в Армаш Тетяни Сергіївни. 

Група: студенти 2 курсу, групи ТУР-17
Дисципліна: Основні розділи математики
Тема: Визначний ітеграл та його застосування
Форма проведеннягрупова
Тип заняття: Лекція.
Мета заняття: сформувати знання по даній темі
Хід заняття:
1. Організаційний етап
2. Актуаліцація опрних знань зминулої лекції
3. Викладання лекційного матеріалу.
4.Підведення підсумків лекції.

АНАЛІЗ ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ

     Лекція складалася з трьох частин: вступна, основна та заключна. 
   Вступна частина включала вітання викладача із студентами та відмічання відсутніх. Далі лектор назвав тему заняття, основні питання і літературу, яку можна використовувати при підготовці до семінарського заняття. Основна частина включала виклад лекційного матеріалу. У заключній частині був узагальнений матеріал лекції, були розібрані питання, що виникли, в ході лекції і названі питання до наступного семінарського заняття, а також теми, на які можна підготувати реферати.
   Мовлення Тетяни Сергіївни було грамотне та культурне. Чітка та зрозуміла дикція. Викладач добре володіла спеціальною термінологією. При необхідності змінювала темп мовлення.
У ході лекції лектор дотримувалася принципів тактовності, толерантності та демократичності у стосунках зі студентами.
   Підготовка до заняття. Викладач добре підготувалася до лекції та вільно володіла матеріалом. Питання заняття повністю відбивали тему лекцій і розкривали її зміст. Лекційний матеріал відповідав вимогам науковості і доступності. Матеріал був логічно структурований, добре підібрані приклади.
    Володіння матеріалом при проведенні лекційного заняття. При проведенні лекційного заняття Тетяна Сергіївна показала гарний рівень володіння матеріалом з даної теми, доступно, стимулювала розумову діяльність студентів  у ході лекції.
   Наведення прикладів. У даній лекції було багато прикладів, які допомагали пояснювати студентам матеріал.
   Особливості контакту з аудиторією. Студенти не тільки слухали текст лекції, але й задавали додаткові питання, коли їм було щось не зрозуміле.
   Зацікавленість аудиторії. студентів зацікавила дана тема, тому що вони не тільки записували даний матеріал, але й задавали дуже багато додаткових питань.
    Доступність матеріалу. Матеріал був структурований, що сприяло його більш легкому розумінню, було багато прикладів, що полегшує засвоєння.
    Зворотній зв’язок. Заволодіння увагою аудиторії, і тільки потім перехід до лекційного матеріалу.
  Почуття часу. На кожне питання приділялася певна кількість часу, що дозволило контролювати хід заняття.
  Успішність проведення заняття. Можна говорити, що лекція пройшла успішно, була доведена до логічного кінця і власне я теж, отримала від неї задоволення.

понеділок, 29 жовтня 2018 р.

29.10.2018. ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПРАКТИКИ У ВНЗ
   Сьогодні розпочалася наша виробнича практика у КДПУ з  настановчої конференції по педагогічній практиці у ВНЗ, де нам розповіли про наші завдання, які поставленні перед нами на час проходження практики. 
     Після настановчої конференції, ми відразу пішли до наших викладачів кафедри, повідомити, про те, що ми проходимо з 29.10 практику у ВНЗ, нас з радістю приняли всі викладачі кафедри. 
    Пізніше, ми зустрілися з Черних Ларисою Олександрівною, яка є нашим  матодистом з математики. Вона дуже рада була нас бачити  і запропонувала зібратися на консультації  і домовитися про завдання, які будуть поставлені перед нами,  на час продження практики.
    Також, в цей день я почала ознайомлюватися і з індивідуальним планом викладача, та почала створювати свій власний індивідуальний план.